Kontakti

KLICNI CENTER

01 / 583 03 30

UPRAVA

Toma┼ż Stra┼żi┼íar

Direktor

Irena Majcen

Pomo─Źnica direktorja

tel.: 01 / 583 03 24
irena.majcen@adel.si

Milena Mir─Źevska

Kadrovska, tajništvo

tel.: 01 / 583 03 10
 milena.mircevska@adel.si

Julija Sal─Źinovi─Ź

Ra─Źunovodstvo

tel.: 01 / 583 03 06
 julija.salcinovic@adel.si

NABAVNA SLU┼ŻBA

Bo┼ítjan Lampi─Ź

Produktni vodja

tel.: 01 / 583 03 02
bostjan.lampic@adel.si

(orodja, servisna oprema)

Mojca Štefelin

Produktni vodja

tel.: 01 / 583 03 35
mojca.stefelin@adel.si

(karoserija AM)

Matej Habjan

Produktni vodja

tel.: 01 / 583 03 12
matej.habjan@adel.si

(klima in elektrika)

Tim Vuga

Produktni vodja

tel.: 01 / 583 03 21
tim.vuga@adel.si

(motorni deli, jermenski pogon,
diesel, turbine, kolesni le┼żaji)

PRODAJNE REGIJE

Rok Šetina

Direktor prodaje

tel.: 041 606 096
rok.setina@gmt.si

Aleš Jerman

Regionalni vodja

tel.: 041 632 884
 ales.jerman@adel.si

(Osrednjeslovenska, Gorenjska)

Primo┼ż Zadnikar

Regionalni vodja

tel.: 041 777 691
 primoz.zadnikar@adel.si

(Osrednjeslovenska, Jugovzhodna, Spodnjeposavska)

Igor Lubajnšek

Regionalni vodja

tel.: 031 330 418
 igor.lubajnsek@adel.si

(Podravska, Savinjska, Koroška)

Edvard Kirn

Regionalni vodja

tel.: 031 757 037
 edvard.kirn@adel.si

(Gori┼íka, Obalno-Kra┼íka, Notranjsko ÔÇô Kra┼íka)

LOGISTIKA IN SKLADIŠČE

Igor Vuga

Vodja logistike

tel.: 01 / 583 03 36
 igor.vuga@adel.si

Ale┼í Petri─Ź

Vodja skladi┼í─Źa

tel.: 01 / 583 03 47
 ales.petric@adel.si

Darko Sirk

Reklamacije

tel.: 01 / 583 03 01
 darko.sirk@adel.si

ORODJE IN OPREMA / AVTODIAGNOSTIKA

Ivan Štravs

Prodaja orodja in opreme

tel.: 051 349 364
 orodje@adel.si

Damjan Velov

Avtodiagnostika

tel.: 031 680 217
 teh.sluzba@adel.si

PIŠITE NAM